Liszewska Natalia

dr Natalia Liszewska

nliszewska1 [na] swps.edu.pl

Instytut Terapii Poznawczo Behawioralnej, Wydział Psychologii, Uniwersytet SWPS we Wrocławiu, doktor psychologii, wykładowczyni Uniwersytetu SWPS, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna (cert. nr 527), interwentka kryzysowa, certyfikowana specjalistka przeciwdziałania przemocy. Założycielka Instytutu Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Kierowniczka studiów podyplomowych Kryzys i Interwencja Kryzysowa na Uniwersytecie SWPS. Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i par oraz interwencję kryzysową. Obecnie w trakcie kursu psychoterapii zaburzeń seksualnych w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku oraz w trakcie kursu Superwizora Dydaktyka PTTPB w Akademii Motywacji i Edukacji.