ZAWIADOMIENIE O POSIEDZENIU WYDZIAŁOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ WYDZIAŁU FILOLOGICZNEGO UWr

DLA WYBORU UNIWERSYTECKIEGO KOLEGIUM ELEKTORÓW NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM NA KADENCJĘ 2016-2020

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Filologicznego informuje, że pierwsze zebranie wyborcze przedstawicieli do Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów z grupy profesorów i doktorów habilitowanych odbędzie się w dniu 26 stycznia 2016 r. o godz. 9:45, w sali nr 125 (I piętro budynku Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego). Drugie zebranie wyborcze przedstawicieli do Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów z grupy profesorów i doktorów habilitowanych odbędzie się w dniu 02 lutego 2016 r. o godz. 11:00, w sali nr 125 (I piętro budynku Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego).

Wybory przedstawicieli do Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów z grupy niesamodzielnych nauczycieli akademickich:
PLAKAT - Zebranie 02. lutego 2016 r. (wtorek) o godz. 10.00
PLAKAT - Zebranie 03. lutego 2016 r. (środa) o godz. 10.00