KONFERENCJA NAUKOWA

WYRAZ I ZDANIE W JĘZYKACH SŁOWIAŃSKICH.
OPIS – KONFRONTACJA -PRZEKŁAD

Szanowni Państwo!
W dniach 12 i 13 maja br. przeprowadzamy instytutową konferencję Wyraz i zdanie w językach słowiańskich. Opis. Konfrontacja. Przekład. Tegoroczna edycja będzie miała szczególny charakter, gdyż centralnym jej punktem będzie doktorat honorowy Uniwersytetu Wrocławskiego dla Pani prof. Zuzanny Topolińskiej. Uroczystość wręczenia odbędzie się 12 maja br. o godz. 10 w Auli Leopoldyńskiej.
Zapraszamy wszystkich PT Pracowników oraz Państwa studentów do wzięcia udziału w tym ważnym dla społeczności slawistycznej wydarzeniu!
Następnego dnia (13 maja, piątek) językoznawcy będą obradowali w naszej siedzibie na ul. Pocztowej w salach 101, 201, 301 i 401. Namawiamy wszystkich Państwa do aktywnej obecności na spotkaniach sekcyjnych!

Dyrektor Instytutu Filologii Słowiańskiej, prof. Anna Paszkiewicz
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, prof. Michał Sarnowski