Obowiązkowy udział w Konferencji „Wyraz i zdanie...”

Szanowni Państwo,

jak już informowaliśmy, w dniach 12 i 13 maja 2016 r. odbędzie się cykliczna XIII Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. Wyraz i zdanie w językach słowiańskich. Opis. Konfrontacja. Przekład., organizowana przez Zakład Języka Rosyjskiego IFS.
         Otwarcie konferencji z udziałem JM Rektora prof. dra hab. Marka Bojarskiego i Senatu Uniwersytetu Wrocławskiego poprzedzone zostanie uroczystością nadania tytułu doktora honoris causa wybitnej slawistce prof. Zuzannie Topolińskiej.
         Uroczystość, na którą w imieniu organizatorów zapraszamy pracowników, doktorantów i studentów Instytutu Filologii Słowiańskiej, rozpocznie o godz. 10.00 w Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.
          Uprzejmie prosimy wszystkich o przybycie do Auli przed godz. 9:45 i obowiązkowe uczestnictwo w ramach zajęć dydaktycznych i konsultacji. Uczestnictwo w konferencji jest obowiązkowe i zwalnia w czwartek (12.05.) z zajęć i konsultacji w godz. 8:00-15:00. Od godz. 15:00 zajęcia i konsultacje będą odbywać się według planu zajęć.

Dyrekcja IFS