Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich wrocławskich uczelni, a z IFS szczególnie, do wzięcia udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Czechach.

Już 7 grudnia spotkamy się, by w roku wspólnej: polskiej, czeskiej i słowackiej setnej rocznicy odzyskania niepodległości, sprawdzić swoją wiedzę na temat naszych sąsiadów. I wygrać nagrody!

Test odbędzie się w Instytucie Filologii Słowiańskiej, przy ulicy Pocztowej 9, 7 grudnia 2018 roku, o godzinie 10:00. Śpieszcie się! Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Wysyłajcie je na skrzynkę skn.bohemistow@uwr.edu.pl.

Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Czeskiego Centrum w Warszawie oraz Czech Tourism, którzy są także sponsorami nagród. Sponsorem nagrody głównej jest Karkonoski Park Narodowy.

Magdalena Polok
SKN Bohemistów UWr